Stan realizacji inwestycji w Rakoniewicach koło Wolsztyna2017-11-19  
Współpracujący z nami deweloper firma Newbud, który rozpoczął inwestycję w 2017 roku w Rakoniewicach na ul. Kamińskiego jest już na ukończeniu prac. Inwestycja polegała na wykonaniu 8 segmentów domów jednorodzinnych piętrowych w zwartej bryle. Dla każdego segmentu przewidziane jest ogródek oraz miejsce parkingowe. Inwestycja stanowi zamknięty teren. W chwili obecnej prace stanęły na ociepleniu i pomalowaniu elewacji zewnętrznej. Wprawiono okna, zamontowano barierki na balkonach budynków. W środku segmentów położone instalacje elektryczne wodno-kanalizacyjne. Aktualnie pomieszczenia są tynkowane. Również trwają pracę wykończeniowe na zewnątrz polegające na dekoracji części elewacji płytami betonowymi drewnopodobnymi. 
W następnej kolejności przewidziano położenie kostki brukowej, przygotowanie ogrodzeń segmentów oraz zamontowanie głównej bramy wyjazdowej z automatem. 
Przypominamy o możliwości wcześniejszej rezerwacji mieszkań. W tym celu zapraszamy zainteresowanych do odwiedzenia naszego biura nieruchomości znajdującego się w Wolsztynie przy ul. 5 Stycznia 46 bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (68) 347-29-46 lub kom. 601-687-209. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. 
Szczegóły oferty znajdą państwo pod adresem: http://www.nieruchomosci-max.pl/obiekt_1325.html