Sprzedaż - Domy- Kopanica DOSTĘPNA
KATEGORIA OGŁOSZEŃDomy
RODZAJ TRANSAKCJISprzedaż
LOKALIZACJAKopanica
POWIERZCHNIA262 m2
CENA1290000 PLN


Do sprzedania duży charakterystyczny dom o powierzchni 262 m2 zlokalizowany w Kopanicy (gmina Siedlec, powiat Wolsztyn, województwo wielkopolskie). Nieruchomość znajduje się blisko drogi krajowej DK32 co umożliwia płynny kontakt komunikacyjny, jednak przerwa kilku domów między obiektem sprzedaży, a drogą krajową pozwala na zadowolenie z ciszy i spokoju. 
Dom w pełni funkcjonalny, wyposażony i umeblowany. Nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie. 
Dbałość o detale oraz zastosowanie najwyżej jakości materiałów wpływa na wyjątkowość tej nieruchomości.
Kilka kondygnacji (piwnica, parter, półpiętro, piętro) daje duże możliwości zaplanowania powierzchni, ale jednocześnie umożliwia stworzenie co najmniej dwóch osobnych lokali mieszkalnych (dwie osobne kuchnie z mediami oraz łazienki). 
Dom ogrzewany przez piec gazowy oraz dwa kominki. 
W bryle budynku dwa garaże, jeden mniejszy ze zjazdem, drugi większy i długi na długość budynku dla większych aut typu Bus (garaż przelotowy, z ulicy wjedziemy na podwórze).
Otoczenie nieruchmości zadbane, z zagospodarowanymi rabatami czy krzewami. W środku działki za domem, podwórze wyłożone kostką brukową, ze skwerem wypoczynkowym (trawa, kominek, ruszt - miejsce na grila) oraz wiatą na drewno.
Na działce znajduje sięduży budynek gospodarczy (mała hala magazynowa/produkcyjna - wymiary ok 10 x 20 m) z własnymi mediami czy kotłem grzewczym. Budynek posiada również użytkowe poddasze. 
Działka o powierzchni 1069 mogrodzona, od frontu płot metalowy malowany z bramamy przesuwnymi. Od boku działki możliwy wjazd przez kolejną bramę przesuwną. Reszta ogrodzenia siatka. 
Lokalizacja nieruchomości tuż przy niewielkim lasku świerkowym nadaje domu spokojnej otoczki, wielkość i mnogość pomieszczeń umożliwia liczne aranżacje oraz modernizacje lokalu, duży budynek gospodarczy pozwoli na dogodne prowadzenie działalności gospodarczej typu warsztat, magazyn, hurtownia itp. 

CENA: 1 290 000 zł 
0% prowizji od kupującego.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

 Kontakt:

Maciej Świtała
nr licencji 17230
tel. 68 347-29-46
kom. 601-687-209

Niniejsza opis nie stanowi Oferty w rozumowaniu Kodeksu Cywilnego. 

ilość kondygnacji3
technologia budowlanatradycyjna murowana
powierzchnia działki1069
pokrycie dachuDachówka
ogrodzenie działkiMetalowe
dojazdAsfaltowy
ilość tarasów1
stan lokaluDo zamieszkania
ilość pokoi6
liczba odwiedzin: 590704 online: 1
NIERUCHOMOŚCI-MAX
Maciej Świtała
ul. 5-go Stycznia 46
64-200 Wolsztyn
tel./fax 68 347 29 46
tel.kom. 601 687 209
E-mail: biuro@nieruchomosci-max.pl
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: od 10:00 do 18:00