Regulamin
2015-11-10
 

1.Właścicielem serwisu www.nieruchomości-max.pl jest wyłącznie firma Biuro NIERUCHOMOŚCI-MAX

2.W serwisie zabronione jest:

-umieszczanie treści pornograficznych,

-umieszczaniu ogłoszeń nie związanych ściśle ze sprzedażą, kupnem, wynajmem nieruchomości, w takim przypadku ogłoszenia zostaną automatycznie usunięte przez Administratora.

-publikowaniu treści naruszające polskie i międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje lub normy moralne.

3. Dodając zdjęcie do serwisu, ogłoszeniodawca oświadcza, że zdjęcie umieszczone w serwisie należy do niego lub posiada prawa autorskie tego zdjęcia.

4. Dodając treść do serwisu, ogłoszeniodawca, oświadcza, że:

- jest  autorem tekstu, lub posiada prawa autorskie, przewidziane przepisami prawa, do ich opublikowania.

5. Administrator serwisu nie odpowiada za autentyczność treści i zdjęć zamieszczonych w ogłoszeniach.

6. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za problemy związane ze sprzedażą, zakupem lub wynajmem wynikające z  aktualnego stanu prawnego nieruchomości umieszczonych w ogłoszeniach. 

7. Zabronione jest bez zgody Administratora wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści i zdjęć z serwisu, za wyjątkiem przypadków dozwolonego użytku wynikających z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).

8. Umieszczając ogłoszenie lub korzystając z serwisu nieruchomości-max.pl  od razu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb administracji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883.

9.Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego lub częściowego wyłączenia serwisu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania modyfikacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników.

10. Administracja serwisu zobowiązuje się do dbania o jakość i wiarygodność wszystkich ogłoszeń oraz wpisów jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wszelkich wpisów naruszających w jakikolwiek polskie prawo. W przypadku naruszenia prawa zostanie to zgłoszone do odpowiednich władz.

liczba odwiedzin: 721916 online: 1
NIERUCHOMOŚCI-MAX
Maciej Świtała
ul. 5-go Stycznia 46
64-200 Wolsztyn
tel./fax 68 347 29 46
tel.kom. 601 687 209
E-mail: biuro@nieruchomosci-max.pl
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: od 10:00 do 18:00